Pejskárium

#116 Pes poděs - žebrání, skákání na návštěvy a další psí zlozvyky - Bára Šimšová

April 16, 2022
Pejskárium
#116 Pes poděs - žebrání, skákání na návštěvy a další psí zlozvyky - Bára Šimšová
Show Notes

Zběsilé vybíhání ze dveří, žebrání u stolu, lítání ze schodů, lov hnusů na procházkách, ...

Jistě bychom vyjmenovali spoustu různých chvil, kdy je náš pes tak trochu poděs. Kdy dělá věci, za které se někdy i trochu stydíme. 

Společně s trenérkou Baru Šimšovou jsme se těmhle nepříjemnostem podívaly na zoubek a rozpytvaly je jednu podruhé. 

V bonusové části se můžete těšit odlehčené téma páníček poděs, kdy si zastřílíme do vlastních řad a přiznáme, že nikdo není stoprocentní a dokonalý. 

V průběhu podcastu jsme s Baru vymyslely výzvu, která bude probíhat do 31.5. Můžete přidat libovolný příspěvek na Instagram v libovolném pojetí, kde si vyberete jeden zlozvyk vašeho pejska a v průběhu této doby na něm zkusíte zapracovat :-). Označte @holkyasurinky a @pejskarium na Instagramu a my na konci někoho odměníme :-)

Líbí se vám podcasty Pejskárium a chcete je mít k dispozici ještě dříve včetně bonusů? Přidejte se do Pejskárium fanklubu na Herohero!

Jestli vás zajímá víc podobných příspěvků, článků a tipů do života se psem, budu se na vás těšit na www.pejskarium.cz!

Za střih a úpravu podcastu děkuji Terezce, která stojí za projektem "Kreativní brejloun",  její krásné psí ilustrace najdete na Instagramu.

Podcast můžete v aplikaci Apple podcasts během pár vteřin ohodnotit a dát mi tak zpětnou vazbu, zda se vám rozhovory líbí.